Saltar apartados

PDI-Personal Docent i Investigador

 

COGNOMS I NOM COS, ESCALA O PLAÇA EXTENSIÓ E-mail
Bonete Ferrández, Pedro Luis Professor Contractat Doctor (LOU) 1208 pedro.bonete@ua.es
Climent Payá, Victor José Catedràtic d'Universitat 2794 victor.climent@ua.es 
 Cots Segura, Ainhoa Investigadora Predoctoral  2808 ainhoa.cs@ua.es 
Feliu Martínez, Juan Miguel Catedràtic d'Universitat  3126  juan.feliu@ua.es
Gómez Torregrosa, Roberto Catedràtic d'Universitat  3748 roberto.gomez@ua.es 
 Herrero Rodríguez, Enrique  Catedràtic d'Universitat 2113 herrero@ua.es 
 Iniesta Valcárcel, Jesús  Professor Titular d'Universitat  9850  jesus.iniesta@ua.es
 Lana Villarreal, Teresa Professora Titular d'Universitat 3855 teresa.lana@ua.es 
 Montiel Leguey, Vicente  Catedràtic d'Universitat  3628  vicente.montiel@ua.es
Montilla Jiménez, Francisco Professor Titular d'Universitat  2622 francisco.montilla@ua.es 
 Morallón Núñez, Emilia  Catedràtica d'Universitat  9590 morallon@ua.es 
Orts Mateo, José Manuel Professor Titular d'Universitat  9809  jm.orts@ua.es
 Pastor Rodríguez, Francisco José Investigador Col·laborador Junior  2808  fj.pastor@ua.es
 Pérez Guardiola, Andrés Investigador Col·laborador Junior  2149  andres.perez@ua.es
 Pérez Jiménez, Ángel José  Professor Titular d'Universitat 2112 aj.perez@ua.es 
 Pérez Jordá, José María  Professor Titular d'Universitat 9667  jmpj@ua.es
 Pérez Martínez, Juan Manuel  Catedràtic d'Universitat 3927  jmpm@ua.es
 Quiñonero Aliaga, Javier  Investigador Predoctoral 2808  javier.quinonero@ua.es
Rodes García, Antonio  Catedràtic d'Universitat 2602 antonio.rodes@ua.es 
 Ruiz Martínez, Débora  Investigadora Col·laboradora Junior 2263  debora.rm@ua.es
 Sant Fabián Maroto, Emilio  Catedràtic d'Universitat  3129  sanfa@ua.es
 Sancho García, Juan Carlos  Professor Titular d'Universitat  2149  jc.sancho@ua.es

 

 

Departament de Química Física


Universitat d'Alacant
Departament Química Física
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3536

Fax: (+34) 96 590 3464

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel. 96 590 3400 - Fax 96 590 3464